home

Tarihçemiz

Üretim atölyemizden ve fabrika sahamızdan görünümler

Hakkımızda

35 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve Mersin’in Silifke ilçesinde yer alan Pişirgen Makina, küçük bir torna atölyesinde başlayan yolculuğunu, gelişen teknolojilere ayak uyduran tam donanımlı üretim atölyesi, 105 kişilik deneyimli personeli ve modern makineleri ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı Araç üstü ekipman sektörüne yönelik hizmetlerine hızla devam etmektedir.

1992 yılında ilk olarak tarım sektörüne yönelik imalatları ile ticari hayatına başlayan firmamız 1996 yılında resmi olarak Araç üstü ekipman imalatına yönelik çalışmalarına başlamış ve yatırımlarını sürekli olarak artırarak günümüze kadar süren yolculuğuna devam etmiş, ve bu sektörde adını duyurarak aranan marka olmayı amaç edinmiştir.

Pişirgen Makina günümüz itibariyle faaliyetlerini 7000 metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 27.000 metre karelik bir alanda sürdürmektedir. Sektöre yönelik çalışmalarına sürekli olarak hız veren firmamız bugün Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda araç üstü ekipman ihtiyacına yönelik yenilikçi bakış açısı ile ürünler üreten firmamız 85 kişilik imalat ve 20 kişilik idari ekibi ile üretim oranlarını her yıl daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

udem2008udem2004udem2007cetse-hybtseturkak