YASAL STATÜ

Pişirgen Makine İml. San. Dem. Sac Prof. Tic. Ltd. Şti. 29.10.07 faaliyet kodu altında özel amaçlı motorlu kara taşıtlarının imalatı (amfibi araçlar, çöp kamyonu, yol temizleme araçları, zırhlı nakil araçları, vinçli kamyon, itfaiye aracı, ambulans, motorlu karavan gibi özel araçların imalatını gerçekleştirmektedir. Özel amaçlı motorlu kara taşıtlarının imalatı (amfibi araçlar, çöp kamyonu, yol temizleme araçları, vinçli kamyon, itfaiye aracı gibi) Çekilir tip ekipmanlar, Vakum pompası ve santrifüj pompa imalatı, satış pazarlama ve yedek parça servisi Pişirgen Makine İml. San. Dem. Sac Prof. Tic. Ltd. Şti. 29.10.07 faaliyet kodu altında (amfibi araçlar, çöp kamyonu, yol temizleme araçları, zırhlı nakil araçları, mikserli kamyon, vinçli kamyon, itfaiye aracı, ambulans, motorlu karavan vb.) özel amaçlı motorlu kara taşıtlarının imalatını gerçekleştirmektedir. Çekilir tip ekipmanlar, Vakum pompası ve santrifüj pompa imalatı, satış pazarlama ve yedek parça servis hizmeti de verilmektedir.

Misyonumuz

Araç üstü ekipman endüstrisinde lider organizasyon olabilmek için hizmet alanına yönelik etik ilkeleri benimseyen, Avrupa Birliği standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile istenilen kalitede ürünler ortaya çıkartarak Pişirgen Makine farkını ortaya koymak.

Vizyonumuz

Avrupa Birliği standartlarında sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, müşteri ihtiyaçlarını önceden tespit ederek, imal ettiğimiz kaliteli ürünler ile Türkiye’de güvenle referans alınabilecek bir firma olmaktır.

TOP